Het GOn-team komt naar jullie toe

Vossen Charlotte  (in zwangerschapsverlof)

Directie GOn

0494 54 41 21

charlotte.vossen@kbonet.be

  

Contactpersoon:

Dujardin Els 

GOn-coördinator

0473 54 17 91

els.dujardin@kbonet.be

  

De Kimpe Annick (leerkracht)

kleuterwerking / IOn-werking

0472 31 60 08

annick.dekimpe@kbonet.be

  

Dujardin Els (logo en PT)

leerlingen secundair

0492/15.82.63

els.dujardin@kbonet.be

  

Rogge Sofie (leerkracht en PT)

leerlingen kleuter en lager

0475 22 26 16

sofie.rogge@kbonet.be

  

Vandenabeele Carmen (logo)

leerlingen kleuter en lager

0472 70 51 25

carmen.vandenabeele@kbonet.be

  

Vanderhaeghen Sabine (logo en PT)

leerlingen lager en secundair

0472 72 10 53

sabine.vanderhaeghen@kbonet.be

  

Van Rechem Laura (leerkracht)

leerlingen lager 

laura.vanrechem@kbonet.be

  

Vanheirreweghe Sharon (leerkracht)

leerlingen lager

0474 90 47 76

sharon.vanheirreweghe@kbonet.be

  

Segers Kim (orthopedagoog en leerkracht)

leerlingen lager

kim.segers@kbonet.be

  

Van Houtte Ann (leerkracht)

leerlingen lager

0474 87 92 82

ann.vanhoutte@kbonet.be

  

De Groote Sonja (leerkracht en ION-werking)

leerlingen kleuter

sonja.degroote@kbonet.be

  

Opmerking: PT = psychotherapie

© 2013 - piet becaus voor www.dehorizon.be